Suplování

Suplování:   Pondělí 27.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 23.5.2019 (15:14)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

VII

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Chmelařová Zdeňka

-

-

-

-

-

-

-

   

Čapková Zuzana

..

..

-

-

Ča

-

     

Čeledová Iva

Be

-

-

-

-

-

..

..

-

Lukjanova Svetlana

-

-

-

-

..

-

-

Kr

-

Musilová Šárka

Ps

-

Šr

-

LT

-

..

..

-

Pergeltová Drahomíra

-

-

-

-

-

-

     

Řehoutová Dana

..

Vv

-

Ps

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

1.hod

supl. (Če)

CJL

V

(3B)

 

Bílek David

2.hod

odpadá

CHE

VII

 

Exkurze

Cypriánová Marcela

1.hod

odpadá

BIO

VII

 

Exkurze

 

2.hod

přesun <<

BIO

V

(BIO)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

BIO

V

 

na 2.hod

Čapek Miloš

5.hod

supl. (Čp)

FYZ

VI

(2C)

 
 

8.hod

odpadá

FYZ

VII (Frj)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

FYZ

VII (Nej)

 

Exkurze

Hošek Daniel

7.hod

odpadá

ICT

2 (AjFj)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

ICT

2 (AjFj)

 

Exkurze

Králová Hana

8.hod

spojeno (Lu)

ANJ

VI (Frj)

(2C)

 

Kynčlová Danuše

5.hod

odpadá

NEJ

VII (Nej)

 

Exkurze

Lorencová Tučanová Jana

5.hod

supl. (Mu)

CHE

V

(BIO)

 
 

7.hod

odpadá

CHE

2 (AjOb)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

CHE

2 (AjOb)

 

Exkurze

Prausová Jana

1.hod

supl. (Mu)

CJL

VI

(2C)

 
 

4.hod

spojeno (Ře)

NEJ

III (Nej)

(2A)

 

Sprengerová Jana

7.hod

odpadá

DEJ

VII

 

Exkurze

Šrámková Monika

3.hod

supl. (Mu)

MAT

1

(2C)

 
 

4.hod

odpadá

FYZ

2

 

Exkurze

Veverka Jan

2.hod

supl. (Ře)

BIO

I

(CIMR)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

BIO

 

(CIMR)

supluje

Veverka Jan

(Ře)

II

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Čp)

III

4.hod

NEJ

Nej

(2A)

spojí

Prausová Jana

(Ře)

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Če)

 

8.hod

CJL

   

odpadá

 

(Če)

1

3.hod

MAT

 

(2C)

supluje

Šrámková Monika

(Mu)

V

1.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Bendová Jarmila

(Če)

 

2.hod

BIO

 

(BIO)

přesun <<

Cypriánová Marcela

z 7.hod

 

5.hod

CHE

 

(BIO)

supluje

Lorencová Tučanová Jana

(Mu)

 

7.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Mu)

VI

1.hod

CJL

 

(2C)

supluje

Prausová Jana

(Mu)

 

5.hod

FYZ

 

(2C)

supluje

Čapek Miloš

(Čp)

 

8.hod

ANJ

Frj

(2C)

spojí

Králová Hana

(Lu)

3

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)

2. roč + septima - divadlo Praha - doprovod + org. Ře + Pg

sekunda - 20 žáků - MAT soutěž Pythagoriáda PB - doprovod = Čp + Chmel

sexta + kvinta vybraní žáci FRJ skup Lu - Francie Marseille 27. 5. - 3. 6. 2019 - doprovod = Lu + Mu
- organizace + seznam žáků = Lu

 

Zpracováno v systému Bakaláři